Stickery - plomby samoprzylepne


plomba krusząca się/      plomba VOID

powyżej widzą Państwo efekt zabezpieczenia

Naklejki gwarancyjne, zabezpieczające - STICKERY

 

Po informacje zadzwoń: 91 852 22 22

Cennik

WYKONANIE Stickerów:
Stickery - plomby samoprzylepne mogą mieć dowolny wymiar wzór i kolorystykę. Plomby samoprzylepne drukowane są na białej specjalnej samoprzylepnej folii zabezpieczającej, która kruszy się pod wpływem próby odklejenia. Naklejki zabezpieczające dostarczamy na arkuszach A4 (ponacinanych powierzchniowo na wybrany wymiar.) Plomby gwarancyjne moga zostać wykonane w dowolnym kształcie lub w standardowym prostokącie o rogach prostych lub zaokrąglonych.


ZASTOSOWANIE Stickerów:
Naklejki zabezpieczające znajdują zastosowanie w wielu branżach takich jak: Komputery, telefony, sprzęt elektroniczny, kasyna, liczniki, bilety, wyposażenie zakładów, środki trwałe, wszędzie tam, gdzie potrzebne jest zabezpiecznie przed niepowołanym otwieraniem, używaniem, a nawet podmianą sprzętu!

 

Wzornik stickerów o wymiarze 3x1 cm

A
B
C
D
1
2
3
4
5
6

DODATKOWE OPCJE

zaokrąglone rogi
większe zabezpiecz. przed uszkodz. oraz profesjonalny wygląd.

numeracja 
każda sztuka oznaczona unikalnym symbolem

dodatkowy kolor
np. w przypadku logo

 

Stickery - plomby samoprzylepne
charakteryzują się intensywnym bardzo trwałym nadrukiem (odpornym na promienie UV, temperaturę, ścieranie i wiele środków chemicznych) drukowanym w pełnej palecie kolorów CMYK, brak możliwości zastosowania kolorów metalicznych jak i fluorescencyjnych. Wzór może być dowolny z naszego wzornika lub wykonany na indywidualne życzenie Klienta. Główną zaletą tego produktu jest niska cena oraz dostępność pełnej kolorystyki bez dopłacania za każdy kolor z osobna.

Dostępne opcje przy druku plomb gwarancyjnych
1.znakowanie każdej naklejki unikalnym symbolem
2.zaokrąglone narożniki lub inne kształty
3.kod paskowy

Sprawdź cenę