Stickery - plomby samoprzylepne

Naklejki gwarancyjne, zabezpieczające - STICKERY

plomba krusząca się/      plomba VOID
powyżej widzą Państwo efekt zabezpieczenia

Najlepsze ceny!

Po informacje zadzwoń: (091) 488 30 49, 489 23 96

Stickery, plomby gwarancyjne - cennik

WYKONANIE:
Stickery mogą mieć dowolny wymiar wzór i kolorystykę, drukowane są na białej specjalnej samoprzylepnej folii zabezpieczającej, która kruszy się pod wpływem próby odklejenia. Lub na specjalnej folii Void która przy próbie odklejenia rozwarstwia się pozostawiając napis "Void". Naklejki dostarczamy na arkuszach A4 (ponacinanych powierzchniowo na wybrany wymiar.)

ZASTOSOWANIE:
Komputery, telefony, sprzęt elektroniczny, kasyna, liczniki, bilety, wyposażenie zakładów, środki trwałe, wszędzie tam, gdzie potrzebne jest zabezpiecznie przed niepowołanym otwieraniem, używaniem, a nawet podmianą sprzętu!

 

Wzornik stickerów o wymiarze 3x1 cm

A
B
C
D
1
2
3
4
5
6

DODATKOWE OPCJE

zaokrąglone rogi
większe zabezpiecz. przed uszkodz. oraz profesjonalny wygląd.

numeracja 
każda sztuka oznaczona unikalnym symbolem

dodatkowy kolor
np. w przypadku logo

 

Stickery solwentowe
charakteryzują się intensywnym bardzo trwałym nadrukiem (odpornym na promienie UV, temperaturę, ścieranie i wiele środków chemicznych) drukowanym w pełnej palecie kolorów CMYK, brak możliwości zastosowania kolorów metalicznych jak i fluorescencyjnych. Wzór może być dowolny z naszego wzornika lub wykonany na indywidualne życzenie Klienta. Główną zaletą tego produktu jest niska cena oraz dostępność pełnej kolorystyki bez dopłacania za każdy kolor z osobna.

Dostępne opcje:
1.znakowanie każdej naklejki unikalnym symbolem
2.zaokrąglone narożniki lub inne kształty
3.kod paskowy

 

Stickery sitodrukowe
charakteryzują się intensywnym bardzo trwałym nadrukiem (odpornym na promienie UV, temperaturę, ścieranie i wiele środków chemicznych) dobieranym wg palety PANTONE, ponadto możliwość zastosowania kolorów metalicznych jak i fluorescencyjnych. Wzór może być dowolny z naszego wzornika lub wykonany na indywidualne życzenie Klienta. Stickery sitodrukowe polecamy dla osób przywiązujących dużą wagę do odwzorowania koloru logo oraz wymagających wysokiej ostrości małych liter w jasnych kolorach.

Dostępne opcje:
1.znakowanie każdej naklejki unikalnym symbolem
2.zaokrąglone narożniki lub inne kształty 
3.dodatkowe dowolne kolory z palety pantone

aby złożyć zamówienie załóż konto i zaloguj się w systemiekliknij

Sprawdź cenę