Naklejki wypukłe 3D logo

 

Po informacje zadzwoń: 91 852 22 22

OPIS PRODUKTU
Naklejki wypukłe mogą mieć dowolny kształt i kolorystykę. Podkład stanowi zadrukowana folia samoprzylepna, pokryta następnie elastycznym tworzywem. Gotowa naklejka wypukła jest elastyczna, ma grubość do ok. 2 mm, oraz piękny lustrzany połysk. Naklejki wypukłe są odporne na urazy mechaniczne, promienie UV i wodę, nie ulegają także uszkodzeniu przy kontakcie z wiekszością substancji chemicznych. Jest to z pewnością idealne rozwiązanie by efektownie wyróżnić np. logo firmy, markę lub model, dodaje ekskluzywnego i niepowtarzalnego wyglądu, zwiększa walory estetyczne i atrakcyjność produktu. Druk naklejek wypukłych jest wykonywany w pełnym kolorze CMYK.

ZASTOSOWANIE
Naklejki wypukłe stosowane są m.in. przez producentów sprzętu komputerowego, elektronicznego, AGD, RTV, mebli, okien, drzwi, schodów, rolet, armatury łazienkowej, w motoryzacji, a także jako upominek reklamowy w postaci breloka, magnesu lub naklejki.

 

Przykładowe nasze realizacje

Znaki Logo zawarte w przykładach zostały użyte wyłącznie do celów prezentacji efektu wizualnego naklejki 3D i stanowią własność niniejszych firm.

Sprawdź cenę