Kartki świąteczne

Firmowe kartki świąteczne

 

Szanowni Państwo,

Oferujemy indywidualny druk kart świątecznych pod zamówienie. Nie jest to nadruk na gotowych już kartkach lecz indywidualne wykonanie od podstaw w związku z czym treść życzeń, umiejscowienie i kolorystyka logo, a także wzór graficzny mogą być dowolne. Drukujemy karty z naszego katalogu jak również korzystając z materiałów Klienta.

Wykonanie: Kartki drukujemy na maszynie drukarskiej w 4 kolorach z przodu i w 1 kolorze od strony z życzeniami, podkład stanowi sztywny karton jednostronnie kredowany o gramaturze 240 g/m2 z bielonym spodem, następnie okładkę uszlachetniamy folią z połyskiem. Pojedyńcza kartka ma format pocztówki A6 (148x105) kartka rozkładana - karnet ma format 2x A6 (148x210)

Tak wykonana kartka wygląda doskonale i profesjonalnie dzięki czemu jest świetnym upominkiem a zarazem reklamą Państwa firmy.

Zamawianie: Jeżeli zdecydują się Państwo zamówić kartki świąteczne w naszej firmie, zapewnimy fachowe doradztwo oraz wykonamy projekt zgodnie z życzeniem. Druk rozpoczniemy po akceptacji wzoru graficznego.

Sprawdź cenę